Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

Pôvodná Kamera Rarts Pre Nikon D5300 obrazovke Opravy

SKU: w48

Pôvodná Kamera Rarts Pre Nikon D5300 obrazovke Opravy 0 0 0 Recenzie

€16.36 €16.03

Popis produktu
Štítky

gingham tričko retro, gingpai členok závažia, ginkgo šperky prírody, perníkové formy pack, gingles kryt nova 2i, ginkgo cleansing foam, ginkgo bronzové šperky, gingham topánky pobyt v prírode, ginkgo biloba vivemax.

Veľkoobchod: Ak ste digitálneho servisného centra, ktorí hľadajú silný dodávateľ, alebo ak si prajete zakúpiť naše predmety vo veľkom množstve, môžete sa obrátiť priamo na nás. Môžete zadať požadovanú sumu položiek a konkrétnej značky a modelu číslo. Potom naše oddelenie služieb zákazníkom vás bude kontaktovať v priebehu 1 pracovného dňa O Nás: Naši technici majú viac ako 15 rokov skúseností v oblasti digitálneho fotoaparátu opravy priemysel. Sme poskytli našim zákazníkom vysokú úroveň spokojnosti našich produktov a spokojnosti. Požadujeme, aby naše služby boli rýchle, Zvyčajne našich výrobkov, ktoré majú byť dodané do 1-2 pracovného dňa zakúpenia. Naše produkty sú kvalitné istí! Ponúkame dobré balenie pre všetky položky a zaručujú dobré dodanie. Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% spokojnosť všetkých našich zákazníkov. Reklamačný poriadok: našim zákazníkom poskytujeme kvalitné istí, produkty a rýchle služby. Naše produkty sú garantované až do troch mesiacov po kúpe. Ak výrobok má nejaké problémy, dajte nám vedieť a my vám pomôžeme vyriešiť. Neakceptujeme negatívnu spätnú väzbu. Radi riešia problémy. ĎAKUJEME!


  • Názov Značky: NoEnName_Null

0

0 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

Pôvodný pre Nikon D7000 Prednej Strane Hlavná Rukoväť, Gumový Kryt s Lepidlo

Veľkoobchod: Ak ste digitálneho servisného centra, ktorí hľadajú silný dodávateľ, alebo ak si prajete zakúpiť naše predmety vo veľkom množstve, môžete sa obrátiť priamo na nás. Môžete zadať požadovanú sumu položiek a konkrétnej značky a modelu číslo. Potom naše oddelenie služieb zákazníkom vás bude kontaktovať v priebehu 1 pracovného dňa O Nás: Naši technici majú viac ako 15

obchod

€10.33 €10.12

Súvisiace

Nové Čierne Dvierka Batérií Kryt Veka Spp Časť Pre Canon SX150 JE Fotoaparát Bez Kovov

O Nás Naša spoločnosť sa nachádza v Číne, zaväzuje digitálne fotoaparáty a kamery zrkadlovka opravy častí. Mnohé z našich výrobkov nie sú nahrané na mojom obchode, ak máte záujem o produkty, o fotoaparát súčasti, neváhajte a kontaktujte nás! O Veľkoobchod Ak si prajete kúpiť veľké množstvo tovaru od nás, môžete kontaktovať priamo nás cez správu. Uveďte

obchod

€12.06 €10.61

Súvisiace

Pre Nikon D3200 Zameranie Snímač AF so Zameraním Jednotky Fotoaparát Opravy Náhradných dielov

Pre Nikon D3300 Zameranie Snímač AF so Zameraním Jednotky Fotoaparát Opravy Náhradných dielov, To je používané, v dobrom stave.

obchod

€10.34